Technical Details
| Brand | Audio-Technica |
| Model | ATHCOR150BK |
| Model Year | 2013 |
| Item Weight | 9 g |
| Product Dimensions | 20.3 x 5.1 x 7.6 cm |
| Item model number | ATHCOR150BK |
| Additional Features | earhook |
| Microphone Form Factor | Without Microphone |
| Microphone Technology | without microphone |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Connector Type | wired-3.5mm single pin |
| Includes Rechargable Battery | No |
| Includes Remote | No |
Audio Technica Ath-Cor150bk Black In-The-Ear Headphone
₹400.00Price
