- Designed with Purpose,Portable/Stashable.
- Custom-Fit Convenience
- Dynamic Sound, Noise Isolation
- Indexed Headband
- Mic Functionality
Technical Details
| Brand | Skullcandy |
| Model | X6DPHY-835 |
| Item Weight | 322 g |
| Package Dimensions | 22.9 x 19.6 x 9.7 cm |
| Item model number | X6DPHY-835 |
| Additional Features | headband, over-ear |
| Microphone Form Factor | With Microphone |
| Batteries Included | No |
| Connector Type | wired-3.5mm single pin |
Skullcandy 2XL Barrel Over Ear Headphone With Mic
₹1,200.00Price
