Technical Details
| Brand | Skullcandy |
| Model | X6FTFZ-819 |
| Item Weight | 227 g |
| Product Dimensions | 33 x 22.9 x 8.9 cm |
| Item model number | X6FTFZ-819 |
| Additional Features | over-ear |
| Microphone Form Factor | Without Microphone |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Speaker Output Channel Quantity | 2 |
| Connector Type | wired-3.5mm single pin |
| Includes Rechargable Battery | No |
skullcandy 2xl headphone
₹600.00Price
