Technical Details
| Brand | Skullcandy |
| Model | X5SHFZ-810 |
| Item Weight | 200 g |
| Product Dimensions | 10 x 10 x 4 cm |
| Item model number | X5SHFZ-810 |
| Additional Features | on-ear |
| Microphone Form Factor | without microphone |
| Connector Type | wired-3.5mm single pin |
Skullcandy 2XL Shakedown Headphone with Full Suspension (X5SHFZ-810)
₹700.00Price
