Technical Details
| Brand | Skullcandy |
| Model | PG38C00657 |
| Model Name | Ando |
| Item Weight | 32 g |
| Product Dimensions | 19 x 7 x 2.5 cm |
| Item model number | PG38C00657 |
| Included Components | Headphones |
| Microphone Form Factor | With Microphone |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Connector Type | wired-3.5mm single pin |
| Material | Rubber/Plastic |
Skullcandy Ando Headphones
₹400.00Price
