Technical Details
| Brand | Skullcandy |
| Model | S2IKGY 404 |
| Item Weight | 249 g |
| Package Dimensions | 9.8 x 5.8 x 2 cm |
| Item model number | S2IKGY 404 |
| Additional Features | in-ear |
| Microphone Form Factor | With Microphone |
| Batteries Included | No |
| Connector Type | wired-3.5mm single pin |
Skullcandy S2IKGY-404 Ink'D 2.0 Earbud Headphone with Mic
₹400.00Price
