- Driver Diameter: 10mm
- Plug Type: 3.5mm gold plated
- Max Input Power: 30mW
- Impedance: 16 ohms
- Frequency Range: 20 to 20000Hz
Technical Details
| Brand | Skullcandy |
| Model | X2SPFY-836 |
| Item Weight | 27 g |
| Product Dimensions | 0.6 x 0.6 x 1.9 cm |
| Item model number | X2SPFY-836 |
| Additional Features | In-ear |
| Included Components | Headphones |
| Microphone Form Factor | With Microphone |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Connector Type | Wired 3.5 mm |
| Includes Rechargable Battery | No |
Skullcandy X2SPFY-836 In-Ear Headphones
₹400.00Price
